O firmie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji mebli kuchennych, szaf wnękowych oraz mebli łazienkowych.

Dzięki współpracy z profesjonalnymi projektantami gwarantujemy zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta. Nasza specjalność to w szczególności produkcja wysokiej jakości mebli kuchennych do zabudowy. W ofercie posiadamy szeroki wybór kuchni zróżnicowanych przede wszystkim pod względem rodzaju stosowanych frontów. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom.

Dla osób ceniących sobie tradycyjny charakter mebli polecamy kuchnie z frontami drewnianymi, które podkreślają klasyczny styl pomieszczenia, a klientom preferującym nowoczesny design - meble z frontami lakierowanymi i fornirowanymi. W ofercie posiadamy meble z frontami laminowanymi, szczególnie odpornymi na wysoką temperaturę i zarysowania. Ponadto w celu jak najlepszej realizacji zamówień wykorzystujemy światowej klasy urządzenia służące do obróbki drewna.

W zestawach montujemy sprzęt AGD renomowanych marek takich jak: Amica, Bosch, Electrolux, Falmec, Siemens, Whirlpool itp. Jeśli chodzi o okucia to stosujemy sprawdzone, wysokiej jakości elementy takich firm jak Blum czy Hettich.

Kompleksowa oferta doskonale odzwierciedla gusta naszych Klientów. Wysoki standard obsługi oraz najlepszej klasy produkty przyczyniły się do nawiązania wielu owocnych współpracy, nasze produkty można znaleźć nie tylko na rynku krajowym ale również zagranicznym.

Zapraszamy

ADRES
ul. Unii Lubelskiej 1
61-249 Poznań

tel. 504 059 088
piotr.urbaniak2@onet.pl